VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

DISTANCES LĪGUMS

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

 1. Distances līguma noteikumi paredz Latvaslini E-VEIKALA (turpmāk tekstā e-veikals) lietošanas kārtību. Noteikumus piemēro, kad Pircējs pērk e-veikalā piedāvātās preces vai citādi izmanto e-veikala pakalpojumus.
 2.  Pārdevējs ir SIA “LatvAS”, reģ. Nr. 51203064331, juridiskā adrese: “Doņi”, Ziru pagasts, Ventspils novads, LV-3624, turpmāk tekstā Pārdevējs.
 3. Pircējs ir Latvijas teritorijā dzīvojoša, vismaz 18 gadu vecumu sasniegusi fiziska persona, kas iepērkas e-veikalā, turpmāk tekstā Pircējs (iegādātā prece var tikt piegādāta tikai uz adresi, kas atrodas Latvijas teritorijā).
 4. Reģistrējoties vai veicot pasūtījumu, Pircējs apstiprina, ka viņam ir tiesības iepirkties e-veikalā.
 5. Līdz ar Pircēja veikto preču pasūtījumu, Noteikumi kļūst par Pircēja un Pārdevēja pirkuma Distances līguma noteikumiem (turpmāk – noteikumi), kas ir abiem līgumslēdzējiem obligāts juridisks dokuments, tādēļ pirms Jūs apstipriniet pirkumu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus.
 6.  Ja Pircējs pasūta preces, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies ar noteikumiem un pilnīgi tiem piekrīt.
 7.  Pārdevējs patur tiesības vienpusēji grozīt un papildināt noteikumus, tādēļ  Pircējam jāiepazīstas ar noteikumiem katrā iepirkšanās reizē.
 8. Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus vai atbildību, ja Pircējs ir daļēji iepazinies vai vispār nav iepazinies ar noteikumiem.

PREČU CENAS UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

 1. Preču cenas Latvaslini e-veikalā izveidotajā pasūtījumā tiek norādītas eiro ar iekļautiem nodokļiem.
 2. Preces Pircējam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā e-veikalā pasūtījuma veikšanas brīdī. Pārdevējs patur tiesības anulēt pirkumu, ja ir konstatēta kāda produkta cenas kļūda vai kad prece nav vairs pieejama. Par šādu gadījumu Pārdevējs informē Pircēju un Pircējs var atkārtoti veikt pirkumu.
 3. Ja prece vairs nav pieejama tādā komplektācijā ko pasūtījis Pircējs, tad Pārdevējs atmaksā naudu 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā uz Pircēja kontu no kura veikts maksājums par preci un informējot par to Pircēju uz viņa norādīto e-pastu, ka pasūtījums ir atcelts un atgriezta nauda, norādot e-veikala pasūtījuma numuru.
 4. Pēc pasūtījuma noformēšanas, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, saņemsiet apstiprinājumu ar priekšapmaksas rēķinu pdf formātā.
 5. Maksājumā obligāti jānorāda priekšapmaksas rēķina numurs vai pasūtījuma numurs e-veikalā.
 6. Sezonas un izpārdošanas precēm, ja apmaksa netiek veikta 24 (divdesmit četru) stundu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, pasūtījums tiek anulēts. Pārējām precēm, ja apmaksa netiek veikta 2 (divu) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma veikšanas dienas, pasūtījums tiek anulēts.
 7. Pircējs norēķinās par precēm priekšapmaksas veidā. Pircējs pirkumu var apmaksāt veicot pārskaitījumu no sava bankas konta vai caur PayPal (maksājot izmantojot PayPal jūs varat maksāt ar savu debetkarti vai kredītkarti, ja jums nav PayPal konta).
 8. Tikai samaksājot par precēm un piegādi, tiek izpildīts pasūtījums un noteikts preču piegādes termiņš, informējot par to Pircēju uz viņa norādīto e-pastu.

PREČU PIEGĀDE

 1. Preces Latvijas teritorijā tiek piegādātas ar Omniva; DPD Paku Skapis; Latvijas Pasts pašapkalpošanās termināla pakalpojuma starpniecību.
 2. Piegādes izmaksas uz pašapkalpošanās termināla punktiem ir ar Omniva pakomātu vai DPD Paku Skapis (S-M izmēra paka 3,- EUR un L izmēra  paka 5,- EUR ) un Latvijas Pasts pakomātu (S-L izmēra paka 3,- EUR). 
 3. Prece uz Pircēja norādīto pašapkalpošanās termināla punktu tiek piegādāta  1 – 3 darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža.
 4. Pārdevējs patur tiesības pagarināt preču piegādes laiku, ja rodas kādi neparedzēti apstākļi, par to informējot Pircēju uz e-pastu, no kura tika saņemts pasūtījums.
 5. Standarta piegādes laiks: 3 (trīs) darba dienas no rēķina pasūtījuma apmaksas, ja rēķins tiek apmaksāts 2-3 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža.
 6. Ātrās piegādes laiks: Ja veic pasūtījumu darba dienā un pēc rēķina saņemšanas tiek apmaksāts tajā pašā dienā līdz plkstn.13, tad Pircējam prece tiek sagatavota un nodota kurjerdienestam tajā pašā dienā pēc plkstn.15 nosūtīšanai uz Pircēja norādīto pašapkalpošanās termināla adresi.
 7. Standarta piegādes laiks un ātrās piegādes laiks neattiecas uz svētku dienām un brīvdienām (sestdiena un svētdiena), un ar Latvijas Pasts PAKOMĀTU !
 8. Ja prece interneta veikalā ir pasūtīta piektdien, un veicat apmaksu tikai piektdien pēcpusdienā vai  brīvdienās, tad aiznākamajā darba dienā (otrdiena) prece tiek sagatavota un nodota kurjerdienestam pēc plkstn.15 nosūtīšanai uz Pircēja norādīto pašapkalpošanās termināla adresi.
 9. Piegādes izmaksas uz pašapkalpošanās terminālu ir mainīgas. Ar preces piegādes izmaksām var iepazīties sadaļā “APMAKSA UN PIEGĀDE”.
 10. Pēc apmaksas saņemšanas par preces nosūtīšanas dienu, norādot sūtījuma numuru, informē Pircēju uz e-pastu, no kura tika saņemts pasūtījums.

PREČU KVALITĀTES GARANTIJA

 1. Visu e-veikalā pārdodamo preču īpašības ir norādītas preces aprakstā pie katras preces.
 2. PRECES KOPŠANAS PAPILDUS INFORMĀCIJA ir norādīta sadaļā “KOPŠANA”.
 3. Pārdevējs neatbild par to, ka e-veikalā esošās preces pēc to krāsas, formas un citiem parametriem neatbilst reālajam preču lielumam, formai un krāsai Pircēja datora monitora īpatnību dēļ. Tas ir atkarīgs no katras ierīces (viedtālruņa vai datora utml.) krāsu uztveres, ekrāna spilgtuma un kalibrācijas. Preces publicētajos attēlos var izskatīties spilgtākā vai bālākā krāsā nekā tās aplūkojot dzīvē.

BEIGU NOTEIKUMI

 1. Pircēja un Pārdevēja attiecības regulē šis Distances līgums, kā arī Latvijas Republikas tiesību akti.