VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

 1. Šie noteikumi paredz Latvaslini E-VEIKALA (turpmāk tekstā e-veikals) lietošanas kārtību. Noteikumus piemēro, kad Pircējs pērk e-veikalā piedāvātās preces vai citādi izmanto e-veikala pakalpojumus.
 2.  Pārdevējs ir SIA “LatvAS”, reģ. Nr. 51203064331, juridiskā adrese: “Doņi”, Ziru pagasts, Ventspils novads, LV-3624, turpmāk tekstā Pārdevējs.
 3. Pircējs ir Latvijas teritorijā dzīvojoša, vismaz 18 gadu vecumu sasniegusi fiziska persona, kas iepērkas e-veikalā, turpmāk tekstā Pircējs (Iegādātā prece var tikt piegādāta tikai uz adresi, kas atrodas Latvijas teritorijā).
 4. Reģistrējoties vai veicot pasūtījumu, Pircējs apstiprina, ka viņam ir tiesības iepirkties e-veikalā.
 5. Līdz ar Pircēja veikto preču pasūtījumu, Noteikumi kļūst par Pircēja un Pārdevēja pirkuma līguma noteikumiem, kas ir abiem līgumslēdzējiem obligāts juridisks dokuments, tādēļ pirms Jūs apstipriniet pirkumu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus.
 6.  Ja Pircējs pasūta preces, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies ar Noteikumiem un pilnīgi tiem piekrīt.
 7.  Pārdevējs patur tiesības vienpusēji grozīt un papildināt Noteikumus, tādēļ  Pircējam jāiepazīstas ar Noteikumiem katrā iepirkšanās reizē.
 8. Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus vai atbildību, ja Pircējs ir daļēji iepazinies vai vispār nav iepazinies ar Noteikumiem.

PREČU CENAS UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

 1. Preču cenas Latvaslini e-veikalā izveidotajā pasūtījumā tiek norādītas eiro ar iekļautu nodokli.
 2. Preces Pircējam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā e-veikalā pasūtījuma veikšanas brīdī. Pārdevējs patur tiesības anulēt pirkumu, ja ir konstatēta kāda produkta cenas kļūda. Par šādu gadījumu Pārdevējs informē Pircēju un kad kļūda ir novērsta, Pircējs var atkārtoti veikt pirkumu.
 3. Pēc pasūtījuma noformēšanas, 1 (vienas) dienas laikā, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, saņemsiet apstiprinājumu ar priekšapmaksas rēķinu.
 4. Maksājumā obligāti jānorāda priekšapmaksas rēķina numurs.
 5. Ja apmaksa netiek veikta 3 (trīs) dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts.
 6. Pircējs norēķinās par precēm priekšapmaksas veidā. Pircējs pirkumu var apmaksāt veicot pārskaitījumu no sava bankas konta.
 7. Tikai samaksājot  par precēm un piegādi, tiek izpildīts pasūtījums un noteikts preču piegādes termiņš, informējot Pircēju uz viņa norādīto e-pastu.

PREČU PIEGĀDE

 1. Preces Latvijas teritorijā tiek piegādātas ar Omniva pašapkalpošanās termināla pakalpojuma starpniecību.
 2. Piegādes izmaksas uz Omniva pašapkalpošanās termināla punktiem ir S-M izmēra pakomātam 3 Eur; L izmēra pakomātam 5 Eur .
 3. Prece uz Pircēja norādīto Omniva pašapkalpošanās termināla punktu tiek piegādāta  1 – 3 darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža.
 4. Pārdevējs patur tiesības pagarināt preču piegādes laiku, ja rodas kādi neparedzēti apstākļi, par to informējot Pircēju uz e-pastu, no kura tika saņemts pasūtījums.
 5. Standarta piegādes laiks: 3 (trīs) darba dienas no rēķina pasūtījuma apmaksas, ja rēķins tiek apmaksāts 2-3 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža.
 6. Ātrās piegādes laiks: Ja veic pasūtījumu darba dienā un pēc rēķina saņemšanas tiek apmaksāts tajā pašā dienā līdz plkstn.14, tad Pircējam prece tiek sagatavota un nodota kurjeram tajā pašā dienā pēc plkstn.16 nosūtīšanai uz Pircēja norādīto Omniva pašapkalpošanās termināla adresi.
 7. Ja prece interneta veikalā ir pasūtīta piektdien, un veicat apmaksu tikai brīvdienās, tad nākamajā darba dienā (pirmdien) prece tiek sagatavota un nodota kurjeram pēc plkstn.16 nosūtīšanai uz Pircēja norādīto Omniva pašapkalpošanās termināla adresi.
 8. Piegādes izmaksas uz Omniva pašapkalpošanās terminālu ir mainīgas. Ar preces piegādes izmaksām var iepazīties sadaļā “APMAKSA UN PIEGĀDE”.
 9. Pēc apmaksas saņemšanas par preces nosūtīšanas dienu, norādot sūtījuma numuru, informē Pircēju uz e-pastu, no kura tika saņemts pasūtījums.

IEGĀDĀTO PREČU ATGRIEŠANA TIKAI GATAVIEM APĢĒRBIEM: Lina gatavie apģērbi sievietēm un to komplekti

 1. Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc attiecīgo gatavo apģērbu- gatavie lina apģērbi sievietēm un to komplekti (turpmāk – prece) piegādes. Preču atgriešana neattiecas uz gatavo apģērbu bērniem- lina/tilla svārki meitenēm un to komplekti un vilnas/mohēras adījumiem.   
 2. Par preces atgriešanu ir jāinformē Pārdevējs 3 (trīs) kalendāro dienu laikā no preču saņemšanas brīža, nosūtot skenētu pdf.formātā vai fotografētu jpg.formātā aizpildītu preču atgriešanas aktu uz Pārdevēja e-pastu: veikals@latvaslini.lv. Ja Pircējs nebūs informējis Pārdevēju par preču atgriešanu, nenosūtot 2.punktā norādītā termiņā preču atgriešanas aktu uz Pārdevēja e-pastu:veikals@latvaslini.lv, Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt Pircēja atgriežamās preces, ja nav ievēroti preču atgriešanas noteikumi.
 3. Preču īpatnības ir norādītas pie katras preces esošā apraksta. Pārdevējs nav atbildīgs par to, ka interneta veikala preču krāsa, forma un citi parametri var neatbilst reālam preču izmēram, formai, krāsai Pircēja izmantotā monitora īpašību dēļ. Vēloties atgriezt preci (-es), izmantojot atteikuma tiesības, pircējam ir jāaizpilda preču atgriešanas akts, jāpievieno tas atgriežamajai precei un jāinformē par atgriešanu Pārdevējs uz e-pastu: veikals@latvaslini.lv.
 4. Lai Pircējam par preci nauda tiktu atgriezta, Pircējam obligāti ir jāvadās pēc šiem noteikumiem: atgriežamajai precei ir jābūt oriģinālā, kārtīgā iepakojumā. Prece nedrīkst būt Pircēja sabojāta, prece nedrīkst būt izmantota, pazaudējusi savu oriģinālo izskatu vai bojātas cenu uzlīmes. Šis punkts nav ņemams vērā tad, ja atgriežama nekvalitatīva prece; atgriežamajai precei ir jābūt tādas pašas komplektācijas, kāda tā bija Pircējam to saņemot; atgriežot preci, obligāti ir jāiesniedz arī tās iegādes dokuments, preču pavadzīme un aizpildīts atgriešanas dokuments- preču atgriešanas akts. Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt Pircēja atgriežamās preces, ja nav ievēroti preču atgriešanas noteikumi.
 5. Pircējam nav tiesību atteikties no pirkšanas – pārdošanas līguma un atgriezt preci, ja Pircējs ir preci sabojājis vai ir būtiski mainījies tās ārējais izskats. Pircējam ir jāapmaksā preču atgriešanas izmaksas. Preču atgriešanas maksa ir atkarīga no Pircēja izraudzītā piegādes pakalpojumu sniedzēja. Par atgrieztu preci nauda atmaksājama, veicot pārskaitījumu uz maksātāja bankas kontu.
 6. Ja Pārdevējs apstiprina neatbilstošo kvalitāti, nauda par preci tiek atgriezta Pircējam. Par atgrieztu preci nauda atmaksājama, veicot pārskaitījumu uz maksātāja bankas kontu, no kura nauda tika saņemta.
 7. Preci var atgriezt nosūtot to:

                                           ar OMNIVA
                                           Ventspils Elvi pakomāts
                                           Ventspils
                                           Celtnieku iela 3, Ventspils
                                           LV-3602

PREČU KVALITĀTES GARANTIJA

 1. Visu e-veikalā pārdodamo preču īpašības ir norādītas preces aprakstā pie katras preces.
 2. PRECES KOPŠANAS PAPILDUS INFORMĀCIJA ir norādīta sadaļā “KOPŠANA”.
 3. Pārdevējs neatbild par to, ka e-veikalā esošās preces pēc to krāsas, formas un citiem parametriem neatbilst reālajam preču lielumam, formai un krāsai Pircēja datora monitora īpatnību dēļ.

BEIGU NOTEIKUMI

 1. Pircēja un Pārdevēja attiecības regulē šie Noteikumi, kā arī Latvijas Republikas tiesību akti.
 2.  Rodoties zaudējumam, vainīgais līgumslēdzējs atlīdzina otram līgumslēdzējam tiešos zaudējumus atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem.
 3. Visus strīdus līgumslēdzēji risina sarunās, ja neizdodas vienoties, strīdu risina Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā