VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

DISTANCES LĪGUMS

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

 1. Distances līguma noteikumi paredz Latvaslini E-VEIKALA (turpmāk tekstā e-veikals) lietošanas kārtību. Noteikumus piemēro, kad Pircējs pērk e-veikalā piedāvātās preces vai citādi izmanto e-veikala pakalpojumus.
 2.  Pārdevējs ir SIA “LatvAS”, reģ. Nr. 51203064331, juridiskā adrese: “Doņi”, Ziru pagasts, Ventspils novads, LV-3624, turpmāk tekstā Pārdevējs.
 3. Pircējs ir Latvijas teritorijā dzīvojoša, vismaz 18 gadu vecumu sasniegusi fiziska persona, kas iepērkas e-veikalā, turpmāk tekstā Pircējs (iegādātā prece var tikt piegādāta tikai uz adresi, kas atrodas Latvijas teritorijā).
 4. Reģistrējoties vai veicot pasūtījumu, Pircējs apstiprina, ka viņam ir tiesības iepirkties e-veikalā.
 5. Līdz ar Pircēja veikto preču pasūtījumu, Noteikumi kļūst par Pircēja un Pārdevēja pirkuma Distances līguma noteikumiem (turpmāk – noteikumi), kas ir abiem līgumslēdzējiem obligāts juridisks dokuments, tādēļ pirms Jūs apstipriniet pirkumu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus.
 6.  Ja Pircējs pasūta preces, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies ar noteikumiem un pilnīgi tiem piekrīt.
 7.  Pārdevējs patur tiesības vienpusēji grozīt un papildināt noteikumus, tādēļ  Pircējam jāiepazīstas ar noteikumiem katrā iepirkšanās reizē.
 8. Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus vai atbildību, ja Pircējs ir daļēji iepazinies vai vispār nav iepazinies ar noteikumiem.

PREČU CENAS UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

 1. Preču cenas Latvaslini e-veikalā izveidotajā pasūtījumā tiek norādītas eiro ar iekļautiem nodokļiem.
 2. Preces Pircējam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā e-veikalā pasūtījuma veikšanas brīdī. Pārdevējs patur tiesības anulēt pirkumu, ja ir konstatēta kāda produkta cenas kļūda vai kad prece nav vairs pieejama. Par šādu gadījumu Pārdevējs informē Pircēju un Pircējs var atkārtoti veikt pirkumu.
 3. Ja prece vairs nav pieejama tādā komplektācijā ko pasūtījis Pircējs, tad Pārdevējs atmaksā naudu 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā uz Pircēja kontu no kura veikts maksājums par preci un informējot par to Pircēju uz viņa norādīto e-pastu, ka pasūtījums ir atcelts un atgriezta nauda, norādot e-veikala pasūtījuma numuru.
 4. Pēc pasūtījuma noformēšanas, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, automātiski saņemsiet apstiprinājumu ar priekšapmaksas rēķinu pdf formātā.
 5. Maksājumā obligāti jānorāda priekšapmaksas rēķina numurs vai pasūtījuma numurs e-veikalā.
 6. Izpārdošanas precēm, ja apmaksa netiek veikta 24 (divdesmit četru) stundu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, pasūtījums tiek anulēts. Pārējām precēm, ja apmaksa netiek veikta 2 (divu) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma veikšanas dienas, pasūtījums tiek anulēts.
 7. Pircējs norēķinās par precēm priekšapmaksas veidā. Pircējs pirkumu var apmaksāt veicot pārskaitījumu no sava bankas konta, ar bankas maksājuma kartēm vai caur PayPal (maksājot izmantojot PayPal jūs varat maksāt ar savu debetkarti vai kredītkarti, ja jums nav PayPal konta).
 8. Tikai samaksājot par precēm un piegādi, tiek izpildīts pasūtījums un noteikts preču piegādes termiņš, informējot par to Pircēju uz viņa norādīto e-pastu.

PREČU PIEGĀDE

 1. Preces Latvijas teritorijā tiek piegādātas ar Omniva pašapkalpošanās termināla pakalpojuma starpniecību. Piegādes izmaksas uz pašapkalpošanās termināla punktiem ir ar Omniva pakomātu  (S-L izmēra paka; 3 EUR), DPD Paku Skapis (S-L izmēra paka; 2 EUR) un Mans Pasts pakomāts (Latvijas Pasts). (S-L izmēra paka; 2 EUR).
 2. Preces Lietuvas un Igaunijas teritorijā tiek piegādātas ar Omniva pašapkalpošanās termināla pakalpojuma starpniecību. Piegādes izmaksas uz pašapkalpošanās termināla punktiem ir ar Omniva pakomātu (S-L izmēra paka; 5 EUR).
 3. Piegāde ar kurjeru vai saņemšanas punktos uz Eiropas valstīm un pārējām valstīm.
 4. Latvijā preces uz Pircēja norādīto pašapkalpošanās termināla punktu tiek piegādāta, skaitot no rēķina apmaksas brīža, ar DPD Paku Skapis 1-2 darba dienu laikā; ar Omniva pakomātu 2–4 darba dienu laikā; Mans Pasts pakomāts (Latvijas Pasts) 3-4 darba dienu laikā.
 5. Pārējās Baltijas valstīs prece uz Pircēja norādīto pašapkalpošanās termināla punktu tiek piegādāta, skaitot no rēķina apmaksas brīža, ar Omniva pakomātu 3-4 darba dienu laikā.
 6. Eiropas valstīs un pārējās valstīs prece uz Pircēja norādīto saņemšanas punktu vai ar kurjeru tiek piegādāta 5-7 darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža.
 7. Pārdevējs patur tiesības pagarināt preču piegādes laiku, ja rodas kādi neparedzēti apstākļi, par to informējot Pircēju uz e-pastu, no kura tika saņemts pasūtījums.
 8. Ja prece interneta veikalā ir pasūtīta piektdien, un veicat apmaksu tikai piektdien pēcpusdienā vai  brīvdienās, tad nākamajā darba dienā (pirmdiena) prece tiek sagatavota un nodota kurjerdienestam pēc plkstn.15 nosūtīšanai uz Pircēja norādīto pašapkalpošanās termināla adresi vai ar kurjeru, pēc norādītās piegādes izvēles.
 9. Piegādes izmaksas uz pašapkalpošanās terminālu ir mainīgas akcijas laikā. Ar preces piegādes izmaksām akcijas laikā var iepazīties sadaļā “JAUNUMI”.
 10. Pēc apmaksas saņemšanas par preces nosūtīšanu, informē Pircēju uz e-pastu, no kura tika saņemts pasūtījums.

PREČU ATGRIEŠANA

 1. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot e-veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.
 2. Preču atgriešana ir iespējama lina apģērbiem sievietēm un bērniem, lina/tilla svārkiem meitenēm.
 3. Pārējām precēm atgriešana ir iespējama, ja atgrieztā prece tiek apmainīta pret citu preci.
 4. SIA “LatvAS” pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta, nesabojāta, ar visām detaļām. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums e-pastā: veikals@latvaslini.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 5. Jūs varat atgriezt 2.punktā norādīto preci, nogādājot to mūsu veikalā “Latvaslini”, Ventspilī, Pils ielā 22, vai arī atgriezt to mums ar pakomāta starpniecību, nosūtot uz jebkuru pakomātu Ventspilī (tālr. +371 20025054). Sūtīšanas izmaksas sedz Pircējs. Naudas atgriešana notiek 10 (desmit) darba dienu laikā no preču saņemšanas dienas un pārskaitījums tiks veikts uz kontu, no kura veikta pasūtījuma apmaksa.
 6. Jūs varat atgriezt 3.punktā norādīto preci apmaiņai pret citu preci, nogādājot to mūsu veikalā “Latvaslini”, Ventspilī, Pils ielā 22, vai arī atgriezt to mums ar pakomāta starpniecību, nosūtot uz jebkuru pakomātu Ventspilī (tālr. +371 20025054). Sūtīšanas izmaksas sedz Pircējs.

PREČU KVALITĀTES GARANTIJA

 1. Visu e-veikalā pārdodamo preču īpašības ir norādītas preces aprakstā pie katras preces.
 2. PRECES KOPŠANAS PAPILDUS INFORMĀCIJA ir norādīta sadaļā “KOPŠANA”.
 3. Pārdevējs neatbild par to, ka e-veikalā esošās preces pēc to krāsas, formas un citiem parametriem neatbilst reālajam preču lielumam, formai un krāsai Pircēja datora monitora īpatnību dēļ. Tas ir atkarīgs no katras ierīces (viedtālruņa vai datora utml.) krāsu uztveres, ekrāna spilgtuma un kalibrācijas. Preces publicētajos attēlos var izskatīties spilgtākā vai bālākā krāsā nekā tās aplūkojot dzīvē.

BEIGU NOTEIKUMI

 1. Pircēja un Pārdevēja attiecības regulē šis Distances līgums, kā arī Latvijas Republikas tiesību akti.