JAUNUMI

 

Sākot ar 01.06.2020. tikai pirmdienās interneta veikalā
www.latvaslini.lv, ja pasūtījuma summa būs virs 30 EUR, piegāde ar
Omniva pakomātu būs BEZ MAKSAS!

Pārējās dienās jūnija mēnesī bezmaksas piegāde pasūtījuma summai virs 50 EUR!

 

 No 13.05.2020 kopējam pasūtījumam no 50,- Eur ar Omniva pakomātu BEZ MAKSAS 

Veikala “Puzurs” darba laiks maijā!

 

 

Veikals “Puzurs” slēgts līdz 22.aprīlim.
Veikala darba laiks no 23.aprīļa ceturtdienās un piektdienās no
plkstn.11-15
 

Iepērkoties interneta veikalā 30 Eur apmērā līdz 12.05. bezmaksas
piegāde pa Latviju ar Omniva pakomātu. 

Veikals “Puzurs”slēgts līdz 14.aprīlim.

Veikals “Puzurs” Pils iela 22, Ventspils.

 

 

 

Pērkot interneta veikalā pirkuma kopējai summai virs 50 EUR tiek piešķirta atlaide:

no 50 EUR līdz 100 EUR – 3% atlaide
no 100 EUR līdz 300 EUR – 5% atlaide
no 300 EUR līdz 700 EUR – 10% atlaide
no 700 EUR un vairāk – 15% atlaide

Atlaide ir spēkā visām precēm, kuras ir interneta veikalā. Atlaide tiek piešķirta no preces regulārās cenas. Atlaides nesummējas.

Informējam, ka veikalam "Puzurs" ir mainījušies darba laiki!

Veikala darba laiki:

Pirmdiena: nav atvērts
Otrdiena: 10:00 – 17:00
Trešdiena: 10:00 – 17:00
Ceturtdiena: 10:00 – 17:00
Piektdiena: 10:00 – 17:00
Sestdiena: 09:00 – 15:00
Svētdiena: nav atvērts

JAUNUMI LUIPOP VEIKALĀ!

Miga, miga vien actiņa,
Līdz aizmiga abas div’s.
Kad aizmiga abas divas,
Tad gulēja saldu mieg’,
Līdz pašami rītiņami,
Uz aitu vilnas spilventiņ’
Uz mīkstināt’ lina gultas veļu!

MĪKSTINĀTĀ LINA GULTAS VEĻAS KOMPLEKTI ZĪDAIŅIEM UN BĒRNIEM VEIKALĀ
“LUIPOP”, PASTA IELĀ 18, JELGAVĀ!

KATRAM BĒRNU LINA GULTAS VEĻAS KOMPLEKTAM DĀVANĀ SPILVENS NO LINA AUDUMA AR AITAS VILNAS PILDĪJUMU!

Ir nopērkami atsevišķi mazuļa spilventiņi ņo lina auduma ar aitas vilnas kārsuma pildījumu un mazuļa spilventiņam spilvendrānas 25cm x 33cm dažādās krāsās, bērnu spilveni un spilvendrānas 40cm x 40cm un 40cm x 60cm dažādās krāsās.
Bērniem gultas veļa ir šūta no lina auduma, kas apstrādāts ar stonewashed tehnoloģiju, jo atšķirībā no tradicionālas lina gultasveļas, mīkstinātais lins negrauž, materiāls ir dabisks, elpojošs, kas ir svarīgi, lai bērns komfortabli baudītu atpūtu, jo, lins, kas mīkstināts, izmantojot īpašu tehnoloģiju, ir maigāks un ādai patīkamāks.
Tā ir ideāla izvēle karstās vasaras dienās un naktīs, jo gultas veļa elpo un novērš bērna ķermeņa pārkaršanu. Lina gultas veļa patiks arī
tiem, kam patīk gulēt siltāk: savu termoregulējošo īpašību dēļ lina gultas veļa vēsajā sezonā sasildīs. Linam piemīt antibakteriālas īpašības, un tas ir piemērots alerģiskiem un jutīgiem bērniņiem.
Lina gultas veļa uztur nemainīgu ķermeņa temperatūru miega laikā – atvēsina karstās vasaras dienās un naktīs, un sasildīs aukstajā sezonā!

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS lina gultas veļas cienītājiem!

Veikalā “PUZURS”, Ventspilī, Pils ielā 22 – pērkot divvietīgo lina gultas veļas puskomplektu (komplekts bez palaga) – dāvanā 2 spilveni bez
stepējuma ar aitas vilnas pildījumu.Piedāvājums spēkā no šā gada 23.septembra līdz 30.septembrim.

Veikalā "LUIPOP" Pasta ielā 18, Jelgavā!

Pašiem mazākiem un lielākiem bērniem spilveni un segas, kas ir 100% aitas vilnas izstrādājums. Sega un spilvens, kas patīkami maigi smaržo pēc dabiskā lanolīna, kas veselīgs plaušām un elpceļiem! Spilvens un sega ir elpojoša un termoregulējoša, tas nesviedrē, kas īpaši svarīgi ir vasaras karstajā periodā, savukārt ziemā un aukstajos gadalaikos aitas vilniņa patīkami silda.

Mazuļa pirmais komplekts: sedziņa no 100% lina auduma ar aitas vilnas pildījumu kopā ar spilventiņu ar aitas vilnas pildījumu ir lieliska dāvana kristībās vai raudzības pašiem mazākajiem!

 

 

Pieejami komplekti mičošanai!

“Pēc tam vīramāte vai vedējmāte pārpin līgavai bizes un liek galvā aubi. Dažkārt pirmo reizi galvā liek vedējmātes veco un jau nolietoto aubi. Šajā brīdī pārējās neprecētās meitas apdzied līgavu un dziesmās liek likt nost šo aubi, jo nav īstā, lai ņem vainadziņu. Šādā veidā tas turpinās 2 – 3 reizes, līdz beidzamajā reizē vedējmāte uzliek līgavas jauno aubi – “Valkà mici, Mīļo vīru, Glabà bērnu, Audzè lielu!” 

“Šobrīd kāzās mičošanas rituālā parasti izmanto aubi un pieskaņotu priekšautiņu. Tie var būt gan no lina, gan arī no kāda greznāka atlasa auduma.”

www.vedejiem.lv

 

JAUNUMI veikalā “JA. VIEN” Kuldīgas ielā 127, Ventspilī

Veikalā “JA. VIEN” Kuldīgas ielā 127, Ventspilī no šā gada 1.augusta pērkot segu stepētu ar aitas vilnas pildījumu 200cm x 200cm un spilvenu (dažāda izmēra) ar aitas vilnas pildījumu  – saņemsi lielisku dāvanu! AKCIJA ir spēkā ir līdz 31.08.2019. vai kamēr prece ir veikalā!

  

 

JAUNUMI veikalā “PUZURS” Pils ielā 22, Ventspilī

Svētki saistās gan ar prieku, gan zināmām rūpēm, jo gaviļniekam jāparūpējas par to, lai viesi justos pēc iespējas labāk, savukārt ciemiņu galvenais uzdevums – atrast dāvanu, kas iepriecinās pasākuma gaviļnieku. Spilvens no lina auduma ar aitu vilnas pildījumu 50cm x 70cm veselīgākam miegam un spilvendrānas no mīkstinātā lina ar lina mežģīnes apdari.