JAUNUMI

darbalaiks

Ar šā gada 1.decembri veikals “PUZURS”, Pils ielā 22, Ventspilī ir atvērts katru darba dienu no pirmdienas līdz piektdienai, slēgts sestdienās, svētdienās un svētku dienās.

 

Kopējam pasūtījumam no sestdienas līdz pirmdienai ieskaitot no 70,- Eur
ar Omniva pakomātu – BEZ MAKSAS; pārējās darba dienās kopējam
pasūtījumam no 100,- Eur ar Omniva pakomātu – BEZ MAKSAS 

 

ATLAIDE! 3+kartes ģimenēm izmanto kupona kodu “3+karte” un saņem atlaidi 10% sekojošām precēm:
* Zīdaiņiem un bērniem
* Lina auduma/tilla svārki bērniem
* Gatavie lina apģērbi

Šī kupona minimālā pirkuma summa ir 30.00 EUR. Visas atlaides summējas!

 

Informējam, ka pasūtījumus internetveikalā no sestdienas, 20.jūnijā līdz trešdienai, 24.jūnijā tiek pieņemti pēc Līgo svētkiem.

Nākamajā darba dienā 25.jūnijā tiek veikta Jūsu pasūtījumu apstrāde.

 

Kopējam pasūtījumam no sestdienas līdz pirmdienai no
30,- Eur ar Omniva pakomātu – BEZ MAKSAS; pārējās darba dienās kopējampasūtījumam no  50,- Eur ar Omniva pakomātu – BEZ MAKSAS.

 

 

 No 13.05.2020 kopējam pasūtījumam no 50,- Eur ar Omniva pakomātu BEZ MAKSAS 

 

Veikals “Puzurs” slēgts līdz 22.aprīlim.
Veikala darba laiks no 23.aprīļa ceturtdienās un piektdienās no
plkstn.11-15
 

Iepērkoties interneta veikalā 30 Eur apmērā līdz 12.05. bezmaksas
piegāde pa Latviju ar Omniva pakomātu. 

JAUNUMI LUIPOP VEIKALĀ!

Miga, miga vien actiņa,
Līdz aizmiga abas div’s.
Kad aizmiga abas divas,
Tad gulēja saldu mieg’,
Līdz pašami rītiņami,
Uz aitu vilnas spilventiņ’
Uz mīkstināt’ lina gultas veļu!

MĪKSTINĀTĀ LINA GULTAS VEĻAS KOMPLEKTI ZĪDAIŅIEM UN BĒRNIEM VEIKALĀ
“LUIPOP”, PASTA IELĀ 18, JELGAVĀ!

KATRAM BĒRNU LINA GULTAS VEĻAS KOMPLEKTAM DĀVANĀ SPILVENS NO LINA AUDUMA AR AITAS VILNAS PILDĪJUMU!

Ir nopērkami atsevišķi mazuļa spilventiņi ņo lina auduma ar aitas vilnas kārsuma pildījumu un mazuļa spilventiņam spilvendrānas 25cm x 33cm dažādās krāsās, bērnu spilveni un spilvendrānas 40cm x 40cm un 40cm x 60cm dažādās krāsās.
Bērniem gultas veļa ir šūta no lina auduma, kas apstrādāts ar stonewashed tehnoloģiju, jo atšķirībā no tradicionālas lina gultasveļas, mīkstinātais lins negrauž, materiāls ir dabisks, elpojošs, kas ir svarīgi, lai bērns komfortabli baudītu atpūtu, jo, lins, kas mīkstināts, izmantojot īpašu tehnoloģiju, ir maigāks un ādai patīkamāks.
Tā ir ideāla izvēle karstās vasaras dienās un naktīs, jo gultas veļa elpo un novērš bērna ķermeņa pārkaršanu. Lina gultas veļa patiks arī
tiem, kam patīk gulēt siltāk: savu termoregulējošo īpašību dēļ lina gultas veļa vēsajā sezonā sasildīs. Linam piemīt antibakteriālas īpašības, un tas ir piemērots alerģiskiem un jutīgiem bērniņiem.
Lina gultas veļa uztur nemainīgu ķermeņa temperatūru miega laikā – atvēsina karstās vasaras dienās un naktīs, un sasildīs aukstajā sezonā!

Veikalā "LUIPOP" Pasta ielā 18, Jelgavā!

Pašiem mazākiem un lielākiem bērniem spilveni un segas, kas ir 100% aitas vilnas izstrādājums. Sega un spilvens, kas patīkami maigi smaržo pēc dabiskā lanolīna, kas veselīgs plaušām un elpceļiem! Spilvens un sega ir elpojoša un termoregulējoša, tas nesviedrē, kas īpaši svarīgi ir vasaras karstajā periodā, savukārt ziemā un aukstajos gadalaikos aitas vilniņa patīkami silda.

Mazuļa pirmais komplekts: sedziņa no 100% lina auduma ar aitas vilnas pildījumu kopā ar spilventiņu ar aitas vilnas pildījumu ir lieliska dāvana kristībās vai raudzības pašiem mazākajiem!

 

 

Pieejami komplekti mičošanai!

“Pēc tam vīramāte vai vedējmāte pārpin līgavai bizes un liek galvā aubi. Dažkārt pirmo reizi galvā liek vedējmātes veco un jau nolietoto aubi. Šajā brīdī pārējās neprecētās meitas apdzied līgavu un dziesmās liek likt nost šo aubi, jo nav īstā, lai ņem vainadziņu. Šādā veidā tas turpinās 2 – 3 reizes, līdz beidzamajā reizē vedējmāte uzliek līgavas jauno aubi – “Valkà mici, Mīļo vīru, Glabà bērnu, Audzè lielu!” 

“Šobrīd kāzās mičošanas rituālā parasti izmanto aubi un pieskaņotu priekšautiņu. Tie var būt gan no lina, gan arī no kāda greznāka atlasa auduma.”

www.vedejiem.lv