Vēstījums

Iesākumā …

Iesākumā Dievs radīja debesis un zemi, bet zeme bija neiztaisīta un tukša. Dievs teica: “Lai ūdens izdod”, “Lai zeme izdod!”. Ko, tad Dievs visu radīja absolūti labi?

Lini ir sens un plaši izplatīts kultūraugs, ko cilvēce pazīst jau vairākus gadu tūkstošus. Sākumā apģērbs no linu šķiedrām austa auduma bija augstdzimušo privilēģija, vēlāk darinājumi no šā dabiskā materiāla kļuva pieejami plašākam cilvēku lokam. Lietotāji novērtē liniem piemītošās īpašības – to, ka no šīs šķiedras darināts audums ir gaisa caurlaidīgs, izturīgs pret nodilumu, neizstaipās, vasarā šajā apģērbā ir vēsi, tas nesviedrē. Slimniekam, guļot lina palagos, nerodas izgulējumi, ar lina audeklu pārsieta brūce ātrāk sadzīst, bet lina autiņos ievīstītam zīdainim neiekaist āda. Linu šķiedras antibakteriālās īpašības novērtē arī mūsdienu medicīna, piemēram, ķirurgi savā praksē izmanto lina vati. Šodienas steigas un nervu pārslodzes apstākļos, linu izstrādājumi ir tas, kas var izmainīt jūsu dzīves kvalitāti uz labo pusi. Dienu pēc dienas atrodoties jūsu mājā un jums blakus, lini darbojas ar visām savām ārstnieciskajām īpašībām, un jūs to pamanīsiet, ja spersiet soli pretī veselīgam dzīvesveidam!

Vilna ir dzīvnieku valsts izcelsmes materiāls un to jau gadsimtiem ilgi iegūst no tādiem dzīvniekiem kā aitas, kazas, kamieļiem. Vilna no Latvijā audzētajām aitām vienmēr būs īpaša, jo vispirms jau tāpēc, ka tā ir mūsu pašu. Izejviela, kas iegūstama tepat, Latvijā, uz mūsu zemes, zem mūsu saules, no mūsu pašu selekcionētajām aitu šķirnēm. Gultas veļa no aitu vilnas patstāvīgi izraisa gaisa kustību, kura pielāgojas ārējās vides temperatūras apstākļiem, pateicoties spalvas saspiešanās un atlaišanās mehānismam. Turklāt šīs vilnas spalvai ir liela šķidruma absorbēšanas spēja. Tāpēc vilnas gultasveļa ir spējīga absorbēt daudz cilvēka sviedru, bet vēdināšanas laikā viegli no tā atbrīvoties. Tagad jau daudzi cilvēki izmanto vilna gultas veļu, lai ārstētu dažādas slimības, nodrošinātu augstu dzīves tonusu un organisma darbaspējas, noturību pret ārējās vides negatīvajiem faktoriem. To varētu uzskatīt par galveno aitas vilnas gultas veļas priekšrocību, attiecībā pret tradicionālo gultas veļu.

Dzintars šķiet tik ierasta lieta, bet tā ir milzīga vērtība, ko mēs tik reti novērtējam. Mēs varam sajust dzintaru ar visām piecām maņām, pat sasmaržot to un tam ir brīnumains spēks. Dabīgais dzintars satur vairāk kā četrdesmit savienojumus, tas kalpo kā efektīvs līdzeklis skaistumkopšanā un veselībā. Tas arī ir viens no vērtīgākajiem minerāliem un dzintara ķīmiskais sastāvs ir kā dzīvs organisms, kas satur četrus galvenos elementus – skābekli, ūdeņradi, oglekli un slāpekli. Dzintars spēj iedarboties caur visām mūsu maņām – dzirdi, redzi, tausti, garšu, ožu.  Dzintars ir dabas veidots biostimulators un tas spēj  padarīt ādu veselīgāku un jaunāku, manāmi uzlabo asinsriti, stimulē matu augšanu, nomierina nervu sistēmu, kā arī novērš galvassāpes. Mazs vai lielāks  dzintara gabaliņš, vilinājis, pārsteidzis un iepriecinājis ne vienu vien vairāku gadu tūkstošu garumā, tomēr līdz galam neatklājies un saglabājis savu noslēpumainību vēl līdz šai dienai.

Dievs ir radījis debesis un zemi, pasauli un visu, kas tajā, ieskaitot cilvēku, ir radījis Dievs. Tā nav tapusi evolūcijas ceļā. Jau no pasaules radīšanas brīža, Dieva mūžīgais spēks un dievišķība ir skaidri saredzamas Viņa darbos. Cik gan vēl skaidrāk tas ir atklāts un saredzams mums! Tikai ar pateicību Dievam, varam pieņemt un baudīt ikdienas dabas sniegto klātbūtni un harmoniju, ko Dievs ir radījis!

Un Dievs uzlūkoja visu, ko Viņš bija darījis, un redzi, tas bija ļoti labs… (1.Mozus grāmata 1. nodaļa : 31. pants)